HAKKIMIZDA

Kurbanınız adınıza kesilip, işlenip ayağınıza hazır geliyor. Hayvan Pazarlarına gitmeye vakti olmayan vatandaşlar 0216 - 611 1988 Alo Kurban hattından veya sitemizden irtibat kurarak kurbanlık alımı yapabiliyorlar.

Alo Adak firmamız tarafından 2000 yılında kurulan internet ve telefonla kurbanlık satış sistemi Kurban Bayramı öncesi büyük ilgi gördü.
Hayvan pazarlarına gitmeye vakti olmayanlar 0216 611 1988 Alo Kurban hattından veya sitemizden irtibat kurarak kurbanlık alımı yapabilirler.

Vatandaşlarımızın adaklık hayvan ve kurban temininde karşılaştıkları güçlükler üzerine alanında kurulan ilk şirkettir.
"Telefon ya da internetten verilen iş emirlerini süratle ve dinî sorumlulukları hissederek yerine getiren, satın alma kısmında da Anadolu'nun dört bir yanından kurban özelliklerini haiz, sağlıklı hayvanları ağıllarımızda sürekli, yüksek sağlık şartlarında bulundurmaktayız. Kurban siparişlerini tesisimizdeki mezbahamızda İslamî usullere göre veteriner kontrolünde kesip adrese teslim ediyoruz."

Merkezi Ümraniye Tepeüstü'nde bulunan şirketimizin Şile ve Ağva'da çiftlikleri bulunuyor. Canlı hayvan ticaretinde yasal tüm statüye sahip firmamız, müşteri odaklı' tüm önceliğini 'kâr elde etmek' değil, sürekli müşteri memnuniyeti üzerine inşa eden bir yönetim anlayışına sahiptir. Bizı tercıh ettiginiz için teşekkur ederiz.

Altyapı yatırımlarıyla yüksek senitasyon ve hijyen sağlama çabalarımızla toplam kaliteyi hedefliyoruz. hayvan pazarlarında kurbanlık vasıfları bulunmayan hayvanların satışa sunulduğunu dikkate alarak,
kurban alacakların sitemizden bilgilenmelerini tavsiye ederiz.

Sitede kurbanın tarihçesinden İslam'da kurbanın yerine, kurban edilecek hayvanların özelliklerine kadar ilgili tüm sorulara cevap verilirken hayvanların sağlık durumlarıyla ilgili pratik bilgiler de sunuyoruz.

This text will be replaced
Anasayfa | Adaklar | Hakkımızda | İletişim                                 Alo Adak © 2011 Tasarım Barış UÇAR